МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Ільїна, 285, к. 59
Телефони
Керівник
Жерліцин Віталій Сергійович
Бухгалтер
Ротару Наталія Кузьмовна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24350621
Дата реєстрації27.05.1996
Дата оновлення02.02.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 24350621.

Керівником підприємства «МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП» є Жерліцин Віталій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП» — м. Черкаси, вул. Ільїна, 285, к. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАНОМЕТР, ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах