ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20400, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 120
Телефони
Керівник
Чмига Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ24350650
Дата реєстрації22.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24350650.

Керівником підприємства «ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Чмига Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 120.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАЛЬНІВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах