РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Перемоги, 17
Телефони
Керівник
Єфремов Олександр Федорович
Код ЄДРПОУ24350762
Дата реєстрації08.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА» присвоєно код 24350762.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА» є Єфремов Олександр Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Перемоги, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СМІЛЯНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТА»
Поділіться інформацією в соцмережах