МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
18030, м. Черкаси, пров. Пацаєва, 36
Телефони
Керівник
Лазоренко Микола Петрович
Код ЄДРПОУ24351017
Дата реєстрації20.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24351017.

Керівником підприємства «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Лазоренко Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Черкаси, пров. Пацаєва, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах