ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП

Контакти

Юридична адреса
18005, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 21
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Литвин Любов Петрівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ24351075
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення31.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП» присвоєно код 24351075.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП» є Литвин Любов Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП» — м. Черкаси, вул. Пастерівська, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСИОБЛКОМУНСЕРВІС, ОБЛАСНЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах