ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
19604, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Червона Слобода, вул. Жовтнева, 135
Телефони
Керівник
Терес Віталій Олексійович
Код ЄДРПОУ24351218
Дата реєстрації27.02.1996
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ» присвоєно код 24351218.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ» є Терес Віталій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Червона Слобода, вул. Жовтнева, 135.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ,ПРОМИСЛОВОЇ ТА НАУКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах