СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ

Контакти

Юридична адреса
19000, Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна, 60
Телефони
Керівник
Слободяник Ірина Олексіївна
Код ЄДРПОУ24351879
Дата реєстрації12.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ» присвоєно код 24351879.

Керівником підприємства «СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ» є Слободяник Ірина Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ» — Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ КАНІВЩИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах