ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20362, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Дубова, вул. Шкільна, 14
Телефони
Керівник
Косаринська Ніна Олександрівна
Код ЄДРПОУ24352206
Дата реєстрації12.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24352206.

Керівником підприємства «ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Косаринська Ніна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Дубова, вул. Шкільна, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах