РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОДНІЧОК" ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
20324, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Київська, 44
Керівник
Петренко Любов Миколаївна
Код ЄДРПОУ24352519
Дата реєстрації12.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОДНІЧОК” ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОДНІЧОК" ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24352519.

Керівником підприємства «РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОДНІЧОК" ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Петренко Любов Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОДНІЧОК" ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Київська, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОДНИКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОДНІЧОК” ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ РОДНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах