ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 "ЛІСОВИЙ КУТОЧОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18028, Черкаська обл., м. Черкаси, Соснівський р-н., ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, б. 187/1
Телефони
Керівник
Горячковська Валентина Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24353217
Дата реєстрації17.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 ”ЛІСОВИЙ КУТОЧОК” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 "ЛІСОВИЙ КУТОЧОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24353217.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 "ЛІСОВИЙ КУТОЧОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Горячковська Валентина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 "ЛІСОВИЙ КУТОЧОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Черкаська обл., м. Черкаси, Соснівський р-н., ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, б. 187/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 55 ”ЛІСОВИЙ КУТОЧОК” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах