СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ

Контакти

Юридична адреса
20325, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Городецьке
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бурда Володимир Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24354174
Дата реєстрації12.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» присвоєно код 24354174.

Керівником підприємства «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» є Бурда Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Городецьке.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АЛЬТАІР” З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ»
Поділіться інформацією в соцмережах