ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА "ЯЛИНКА" ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ

Контакти

Юридична адреса
20434, Черкаська обл., Тальнівський р-н, с. Тальянки, вул. Комсомольська, 42а
Телефони
Керівник
Коломієць Лариса Олександрівна
Код ЄДРПОУ24354317
Дата реєстрації10.06.1996
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ”ЯЛИНКА” ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА "ЯЛИНКА" ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ» присвоєно код 24354317.

Керівником підприємства «ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА "ЯЛИНКА" ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ» є Коломієць Лариса Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА "ЯЛИНКА" ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ» — Черкаська обл., Тальнівський р-н, с. Тальянки, вул. Комсомольська, 42а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИТЯЧИЙ САДОК-ЯСЛА ”ЯЛИНКА” ЗАГАЛЬНОРОЗВИВАЮЧОГО ТИПУ»
Поділіться інформацією в соцмережах