ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. 1-го Травня, 1
Телефони
Керівник
Близнюк Олекса Олексович
Код ЄДРПОУ24354659
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ» присвоєно код 24354659.

Керівником підприємства «ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ» є Близнюк Олекса Олексович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. 1-го Травня, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ КРАСНИХ МИСТЕЦТВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах