ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 "УСМІШКА" ВАТ "АЗОТ"

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 56
Телефони
Керівник
Горохівська Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ24354665
Дата реєстрації17.03.1993
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 ”УСМІШКА” ВАТ ”АЗОТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 "УСМІШКА" ВАТ "АЗОТ"» присвоєно код 24354665.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 "УСМІШКА" ВАТ "АЗОТ"» є Горохівська Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 "УСМІШКА" ВАТ "АЗОТ"» — м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД № 79 ”УСМІШКА” ВАТ ”АЗОТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах