КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА" ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
19615, Черкаська обл., Черкаський р-н., село Мошни, ВУЛИЦЯ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, б. 56 "А"
Телефони
Керівник
Бойко Віта Геннадіївна
Код ЄДРПОУ24355268
Дата реєстрації10.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА” ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА" ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 24355268.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА" ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Бойко Віта Геннадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА" ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Черкаський р-н., село Мошни, ВУЛИЦЯ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, б. 56 "А".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”МОШНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА” ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах