УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Затонського, 8
Телефони
Керівник
Кузнєцов Олексій Олександрович
Код ЄДРПОУ24355357
Дата реєстрації25.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1» присвоєно код 24355357.

Керівником підприємства «УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1» є Кузнєцов Олексій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Затонського, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УМАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1»
Поділіться інформацією в соцмережах