СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
20615, Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Сигнаївка, вул. Незалежності, 53
Керівник
Підмогильна Ірина Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24355469
Дата реєстрації13.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА» присвоєно код 24355469.

Керівником підприємства «СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА» є Підмогильна Ірина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА» — Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Сигнаївка, вул. Незалежності, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИГНАЇВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ ШУЛЬГИ ІВАНА ПАНАСОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах