ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 "СОНЕЧКО" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20600, Черкаська обл., Шполянський р-н, м. Шпола, вул. Некрасова, 12
Керівник
Голос Людмила Олексіївна
Код ЄДРПОУ24355506
Дата реєстрації13.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 ”СОНЕЧКО” ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 "СОНЕЧКО" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24355506.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 "СОНЕЧКО" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Голос Людмила Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 "СОНЕЧКО" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Шполянський р-н, м. Шпола, вул. Некрасова, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №4 ”СОНЕЧКО” ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах