ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20623, Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Іскрене, вул. Шкільна, 21
Телефони
Керівник
Діхтяр Таїсія Михайлівна
Код ЄДРПОУ24355682
Дата реєстрації09.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24355682.

Керівником підприємства «ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Діхтяр Таїсія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Іскрене, вул. Шкільна, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСКРЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах