ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20382, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Ладижинка, вул. Шкільна, 22
Керівник
Сідавська Тетяна Валеріанівна
Код ЄДРПОУ24355920
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24355920.

Керівником підприємства «ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Сідавська Тетяна Валеріанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Ладижинка, вул. Шкільна, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах