БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

Контакти

Юридична адреса
20382, Черкаська обл., Уманський р-н, смт. Бабанка, вул. Соборна, 5
Телефони
Керівник
Кириченко Вікторія Олександрівна
Код ЄДРПОУ24355943
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» присвоєно код 24355943.

Керівником підприємства «БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» є Кириченко Вікторія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» — Черкаська обл., Уманський р-н, смт. Бабанка, вул. Соборна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАБАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах