МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ

Контакти

Юридична адреса
20100, Черкаська обл., Маньківський р-н, смт. Маньківка, вул. Леонтовича, 22
Телефони
Керівник
Бас Станіслав Анатолійович
Код ЄДРПОУ24355966
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» присвоєно код 24355966.

Керівником підприємства «МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» є Бас Станіслав Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ» — Черкаська обл., Маньківський р-н, смт. Маньківка, вул. Леонтовича, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАНЬКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ»
Поділіться інформацією в соцмережах