КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20801, Черкаська обл., Кам’янський р-н, м. Кам’янка, вул. Декабристів, 2
Телефони
Керівник
Чуприна Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ24355989
Дата реєстрації21.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24355989.

Керівником підприємства «КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Чуприна Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Кам’янський р-н, м. Кам’янка, вул. Декабристів, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАМ’ЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМ. П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах