ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 313
Телефони
Керівник
Казачинська Любов Василівна
Код ЄДРПОУ24356084
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24356084.

Керівником підприємства «ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП» є Казачинська Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 313.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧАРІС-2, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах