КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА

Контакти

Юридична адреса
19400, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Червоноармійська, 11
Керівник
Шевченко Анна Касимівна
Код ЄДРПОУ24356285
Дата реєстрації18.06.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА» присвоєно код 24356285.

Керівником підприємства «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА» є Шевченко Анна Касимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА» — Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Червоноармійська, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. К.Г. СТЕЦЕНКА»
Поділіться інформацією в соцмережах