ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 "ЗІРОЧКА" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18003, м. Черкаси, пров. Південний, 18
Телефони
Керівник
Мацнєва Інна Василівна
Код ЄДРПОУ24356351
Дата реєстрації16.03.1994
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 ”ЗІРОЧКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 "ЗІРОЧКА" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24356351.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 "ЗІРОЧКА" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Мацнєва Інна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 "ЗІРОЧКА" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Черкаси, пров. Південний, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ № 7 ”ЗІРОЧКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах