ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18006, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 97
Телефони
Керівник
Бараненко Олена Андріївна
Код ЄДРПОУ24356552
Дата реєстрації05.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24356552.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Бараненко Олена Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Черкаси, вул. Кобзарська, 97.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ №35 ”ГОРОБИНКА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах