ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Миру, 118
Телефони
Керівник
Салахатінов Олександр Іванович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24356635
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 24356635.

Керівником підприємства «ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Салахатінов Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Миру, 118.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОЛОТИЙ КОЛОС, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах