ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
20922, Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Трушівці
Керівник
Литвиненко Павло Пилипович
Код ЄДРПОУ24356693
Дата реєстрації03.10.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 24356693.

Керівником підприємства «ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Литвиненко Павло Пилипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Трушівці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРАМ СВЯТОГО ПРЕОБРАЖІННЯ С. ТРУШІВЦІ ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах