КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Гулака-Артемовського, 5
Телефони
Керівник
Мацькова Лариса Леонідівна
Код ЄДРПОУ24356925
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"» присвоєно код 24356925.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"» є Мацькова Лариса Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Гулака-Артемовського, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах