МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
19511, Черкаська обл., Городищенський р-н, с. Мліїв, вул. Симиренка, 17
Телефони
Керівник
Кравець Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ24356983
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24356983.

Керівником підприємства «МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Кравець Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, с. Мліїв, вул. Симиренка, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЛІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ІМЕНІ МИКОЛИ МИХАЙЛОВИЧА АРТЕМЕНКА МЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах