ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
20603, Черкаська обл., Шполянський р-н, м. Шпола, вул. Таранця, 19
Телефони
Керівник
Рогозінський Олександр Станіславович
Код ЄДРПОУ24358479
Дата реєстрації07.06.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» присвоєно код 24358479.

Керівником підприємства «ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» є Рогозінський Олександр Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» — Черкаська обл., Шполянський р-н, м. Шпола, вул. Таранця, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШПОЛЯНСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах