РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18030, м. Черкаси, вул. Невського, 15, к. 3
Телефони
Керівник
Саєнко Галина Рудольфівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24358605
Дата реєстрації02.08.1996
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24358605.

Керівником підприємства «РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Саєнко Галина Рудольфівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Невського, 15, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСЕНІТ-ГАРАНТ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах