ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "САМПО" КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
20324, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Гагаріна, 82
Телефони
Керівник
Кравець Юрій Онисимович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24358640
Дата реєстрації12.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”САМПО” КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "САМПО" КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА» присвоєно код 24358640.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "САМПО" КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА» є Кравець Юрій Онисимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "САМПО" КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Родниківка, вул. Гагаріна, 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”САМПО” КРАВЦЯ ЮРІЯ ОНИСИМОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах