ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18002, Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, б. 68/2
Телефони
Керівник
Нянько Олена Дмитрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24359059
Дата реєстрації19.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24359059.

Керівником підприємства «ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП» є Нянько Олена Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП» — Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, б. 68/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІСК-ПЛЮС, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах