ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 330/30, к. 239
Телефони
Керівник
Георгієв Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ24359237
Дата реєстрації23.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24359237.

Керівником підприємства «ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Георгієв Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Черкаси, вул. Гоголя, 330/30, к. 239.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШКОЛА ВІРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах