АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП

Контакти

Юридична адреса
18021, м. Черкаси, вул. Гагаріна, 71, к. 9
Бухгалтерія
Керівник
Косарев Вадим Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24360520
Дата реєстрації23.09.1996
Дата оновлення22.04.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП» присвоєно код 24360520.

Керівником підприємства «АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП» є Косарев Вадим Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП» — м. Черкаси, вул. Гагаріна, 71, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬФА-ПОРТ, ПРИВАТНЕ ВТП»
Поділіться інформацією в соцмережах