АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
18036, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 47, к. 17
Телефони
Керівник
Шадиря Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ24360542
Дата реєстрації09.11.2006
Дата оновлення10.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24360542.

Керівником підприємства «АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Шадиря Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 47, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОФОНД-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах