ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
03162, м.Київ, Святошинський р-н., ВУЛ.САДОВА, б. 21-22
Телефони
Керівник
Гілевський Руслан Георгійович
Код ЄДРПОУ24360861
Дата реєстрації14.11.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24360861.

Керівником підприємства «ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Гілевський Руслан Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — м.Київ, Святошинський р-н., ВУЛ.САДОВА, б. 21-22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЗОВИК, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах