БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "КАУНТЕРПАРТ"

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 27, к. 7
Телефони
Керівник
Паливода Любов Михайлівна
Код ЄДРПОУ24360884
Дата реєстрації28.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ТВОРЧИЙ ЦЕНТР ”КАУНТЕРПАРТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "КАУНТЕРПАРТ"» присвоєно код 24360884.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "КАУНТЕРПАРТ"» є Паливода Любов Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "КАУНТЕРПАРТ"» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 27, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ТВОРЧИЙ ЦЕНТР ”КАУНТЕРПАРТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах