ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
04128, м.Київ, Святошинський р-н., ГОСТОМЕЛЬСЬКЕ ШОСЕ, МАСИВ БЕРКОВЦІ ЛІВІ, ВУЛ. САДОВА,24, б. 31
Телефони
Керівник
Попов Дмитро Олександрович
Код ЄДРПОУ24361671
Дата реєстрації05.01.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24361671.

Керівником підприємства «ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Попов Дмитро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — м.Київ, Святошинський р-н., ГОСТОМЕЛЬСЬКЕ ШОСЕ, МАСИВ БЕРКОВЦІ ЛІВІ, ВУЛ. САДОВА,24, б. 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИЛАДОБУДІВНИК, КОЛЕКТИВНЕ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах