ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ВЗУТТЄВИК-5"

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, вул. Руденко, 9
Телефони
Керівник
Коваленко Лариса Іванівна
Код ЄДРПОУ24361777
Дата реєстрації30.08.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЗУТТЄВИК-5”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ВЗУТТЄВИК-5"» присвоєно код 24361777.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ВЗУТТЄВИК-5"» є Коваленко Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ "ВЗУТТЄВИК-5"» — м. Київ, вул. Руденко, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЗУТТЄВИК-5”»
Поділіться інформацією в соцмережах