ОБ"ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР "НАТАЛІ"

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Спаська, 24/15
Керівник
Гориславець Юрій Андрійович
Код ЄДРПОУ24361798
Дата реєстрації18.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ”ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР ”НАТАЛІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ"ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР "НАТАЛІ"» присвоєно код 24361798.

Керівником підприємства «ОБ"ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР "НАТАЛІ"» є Гориславець Юрій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ"ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР "НАТАЛІ"» — м. Київ, вул. Спаська, 24/15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ”ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР ”НАТАЛІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах