РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Грінченка, 7
Керівник
Боровий Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ24361820
Дата реєстрації08.07.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» присвоєно код 24361820.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» є Боровий Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» — м. Київ, вул. Грінченка, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах