САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
02230, м. Київ, вул. Садова, 9
Телефони
Керівник
Сухенко Костянтин Васильович
Код ЄДРПОУ24362162
Дата реєстрації14.11.1997
Дата оновлення02.04.2009
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24362162.

Керівником підприємства «САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Сухенко Костянтин Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Київ, вул. Садова, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах