КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ "РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ"

Контакти

Юридична адреса
04136, м. Київ, вул. Гречка, 18г, к. 46
Керівник
Бадиленко Таїсія Миколаївна
Код ЄДРПОУ24362191
Дата реєстрації23.12.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ ”РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ "РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ"» присвоєно код 24362191.

Керівником підприємства «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ "РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ"» є Бадиленко Таїсія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ "РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ"» — м. Київ, вул. Гречка, 18г, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМІТЕТ МІКРОРАЙОНУ ”РАДА МІКРОРАЙОНУ НИВКИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах