ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОТОЗАВОДЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
04119, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 3
Телефони
Керівник
Гончаренко Віталій Олександрович
Код ЄДРПОУ24362204
Дата реєстрації29.01.1966
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”МОТОЗАВОДЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОТОЗАВОДЕЦЬ"» присвоєно код 24362204.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОТОЗАВОДЕЦЬ"» є Гончаренко Віталій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "МОТОЗАВОДЕЦЬ"» — м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”МОТОЗАВОДЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах