"САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО "ФРОНТОВИК"

Контакти

Юридична адреса
04077, м. Київ, вул. Дніпроводська, 100
Телефони
Керівник
Сіліщук Борис Іванович
Код ЄДРПОУ24362251
Дата реєстрації11.02.1980
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО ”ФРОНТОВИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО "ФРОНТОВИК"» присвоєно код 24362251.

Керівником підприємства «"САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО "ФРОНТОВИК"» є Сіліщук Борис Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО "ФРОНТОВИК"» — м. Київ, вул. Дніпроводська, 100.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО ”ФРОНТОВИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах