ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
04119, м. Київ, вул. Білоруська, 15б
Телефони
Керівник
Головатенко Тамара Іванівна
Код ЄДРПОУ24362535
Дата реєстрації11.07.1960
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24362535.

Керівником підприємства «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Головатенко Тамара Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Київ, вул. Білоруська, 15б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах