ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК

Контакти

Юридична адреса
02192, м. Київ, бул. Дарницький, 7
Телефони
Керівник
Нещадименко Володимир Дмитрійович
Код ЄДРПОУ24363121
Дата реєстрації24.09.1974
Дата оновлення08.12.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК» присвоєно код 24363121.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК» є Нещадименко Володимир Дмитрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК» — м. Київ, бул. Дарницький, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК-2, ЖБК»
Поділіться інформацією в соцмережах